S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

Úvod » Strukturovaná kabeláž » Optická kabeláž » Adaptéry » Adaptér LC SM OS1 duplex SXAD-LC-PC-OS1-D


        

Adaptér LC SM OS1 duplex SXAD-LC-PC-OS1-D

 

skladem


0x
Skladem: 0
Číslo produktu: 3731
Výrobce: Solarix
Záruka v měsících: 60
běžná cena 68 Kč (3 euro)
naše cena bez DPH : 53 Kč (2 euro)
naše cena s DPH (21 %):
64 Kč (2 euro)

do košíku:
   

Kompletní specifikace

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
YjJkYTQ1