S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

Úvod » Strukturovaná kabeláž » Optická kabeláž » Adaptéry » Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS1-S


        

Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS1-S

 

skladem


0x
Skladem: 0
Číslo produktu: 3736
Výrobce: Solarix
Záruka v měsících: 60
běžná cena 30 Kč (1 euro)
naše cena bez DPH : 24 Kč (1 euro)
naše cena s DPH (21 %):
29 Kč (1 euro)

do košíku:
   

Kompletní specifikace

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
M2QzOWE2Y