S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

Úvod » Přenosové trasy » Převodníky signálu » Optické převodníky » OEM SFP modul 1000Base-SX, 300/550m (MM, LC), HP compatible J4858C


        

OEM SFP modul 1000Base-SX, 300/550m (MM, LC), HP compatible J4858C

 

skladem


0x
Skladem: 2
Číslo produktu: 3689
Výrobce: Hewlett - Packard
Záruka v měsících: 24
běžná cena 604 Kč (22 euro)
naše cena bez DPH : 474 Kč (18 euro)
naše cena s DPH (21 %):
574 Kč (21 euro)

do košíku:
   

Kompletní specifikace

Technické parametry






















Typ konektoru Duplex LC
Parametry optického vlákna 62.5/125 mikro metru nebo 50/125 mikro metru
Ethernet 1000Base-SX (1000Base-SX typu IEEE 802.3z)
Podporovaná zařízení HP 1920 serie, HP 1410-24G

MzhmZ