S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

Úvod » Strukturovaná kabeláž » Optická kabeláž » Pigtaily » Pigtail 50/125 LCupc MM OM3 1,5m SXPI-LC-UPC-OM3-1,5M


        

Pigtail 50/125 LCupc MM OM3 1,5m SXPI-LC-UPC-OM3-1,5M

 

skladem


0x
Skladem: 0
Číslo produktu: 3837
Výrobce: Solarix
Záruka v měsících: 60
běžná cena 68 Kč (3 euro)
naše cena bez DPH : 53 Kč (2 euro)
naše cena s DPH (21 %):
64 Kč (2 euro)

do košíku:
   

Kompletní specifikace

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact).

  • Konektor: LC
  • Broušení ferule: UPC
  • Rozměr vlákna: 50/125 µm
  • Typ vlákna: G.651.1
  • Délka: 1.5 m
  • Max. zpětný útlum: >35 dB
  • Max. vložný útlum: <0.3 dB
  • Cykly připojení/odpojení: min. 1000
  • Průměr ferule: 1.25 mm
  • Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
  • Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
  • Provozní teplota: -40 až +70°C
  • Skladovací teplota: -40 až +70°C
NTMzYTc