S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

Úvod » Strukturovaná kabeláž » Optická kabeláž » Pigtaily » Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OS-1,5M-12PCK


        

Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OS-1,5M-12PCK

 

skladem


0x
Skladem: 0
Číslo produktu: 3854
Výrobce: Solarix
Záruka v měsících: 60
běžná cena 615 Kč (23 euro)
naše cena bez DPH : 483 Kč (18 euro)
naše cena s DPH (21 %):
584 Kč (22 euro)

do košíku:
   

Kompletní specifikace

  • Konektor: SC
  • Broušení ferule: UPC
  • Rozměr vlákna: 9/125 µm
  • Typ vlákna: G.652.D
  • Délka: 1.5 m
  • Max. zpětný útlum: >50 dB
  • Max. vložný útlum: <0.3 dB
  • Cykly připojení/odpojení: min. 1000
  • Průměr ferule: 2.5 mm
  • Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
  • Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
  • Provozní teplota: -40 až +70°C
  • Skladovací teplota: -40 až +70°C
MDk2ZjU2MT