S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

Úvod » Strukturovaná kabeláž » Optická kabeláž » Kabel optický » Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH, OM3, černý, SXKO-CLT-12-OM3-LSOH


        

Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH, OM3, černý, SXKO-CLT-12-OM3-LSOH

 

skladem


0x
Skladem: 0
Číslo produktu: 3702
Výrobce: Solarix
Záruka v měsících: 60
běžná cena 48 Kč (2 euro)
naše cena bez DPH : 37 Kč (1 euro)
naše cena s DPH (21 %):
45 Kč (2 euro)

do košíku:
   

Kompletní specifikace

Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-12-OM3-LSOH je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, v případě potenciálního vznícení je tedy nízkodýmavý a bezhalogenní. Směs pláště je doplněna o stabilní UV složku. Vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.651.1.
  • Typ kabelu: univerzální
  • Typ vlákna: 50/125 µm OM3
  • Plášť: LSOH
  • Typ kabelu dle výplně: gelový
  • Typ dle počtu trubiček: CLT
  • Provozní teplota: -30 °C až +70 °C
  • Instalační teplota: -5°C až +40 °C
  • Skladovací teplota: -30 °C až +70 °C
  • Specifikace vlákna: G.651.1
  • Útlum při 850nm: 3.0 dB/km
  • Útlum při 1300nm: 1.0 dB/km
  • Průměr kabelu: 6.0 mm
  • Hmotnost kabelu (kg/km): 40 kg/km
  • Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
  • Krátkodobá tlaková odolnost: 1000 N/100 mm
  • Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 10x D kabelu
  • Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 15x D kabelu
OGU2O