S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

Úvod » Strukturovaná kabeláž » Optická kabeláž » Kabel optický » Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 9/125, LSOH, černý, SXKO-CLT-12-OS-LSOH


        

Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 9/125, LSOH, černý, SXKO-CLT-12-OS-LSOH

 

skladem


0x
Skladem: 0
Číslo produktu: 3719
Výrobce: Solarix
Záruka v měsících: 60
běžná cena 23 Kč (1 euro)
naše cena bez DPH : 18 Kč (1 euro)
naše cena s DPH (21 %):
22 Kč (1 euro)

do košíku:
   

Kompletní specifikace

Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-12-OS-LSOH je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě potenciálního vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Směs pláště je doplněna o stabilní UV složku. Vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.652.D.
  • Typ kabelu: univerzální
  • Typ vlákna: 9/125 µm
  • Plášť: LSZH
  • Typ kabelu dle výplně: gelový
  • Typ dle počtu trubiček: CLT
  • Provozní teplota: -30 °C až +70 °C
  • Instalační teplota: -5°C až +40°C
  • Skladovací teplota: -30 °C až +70 °C
  • Specifikace vlákna: G.652.D
  • Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
  • Útlum při 1550nm: 0.21 dB/km
  • Průměr kabelu: 5.9 mm
  • Hmotnost kabelu (kg/km): 40 kg/km
  • Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
  • Krátkodobá tlaková odolnost: 1000 N/ 100 mm
  • Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 10xD kabelu
  • Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 20xD kabelu
NjFjYT